Archiness je architektonický ateliér, ktorý založila architektka Petra Šmuhařová v roku 2015. Pôvodné zameranie bolo tvorba a realizácia interiérov na kľúč, neskôr pribudol home staging a ako posledné pribudlo do portfólia riešenie fotovoltiky pre rodinné domy. Každá z týchto činností má svoje špecifiká, ale spája ich nadšenie pre nehnuteľnosti a ich najlepšie využitie.


 

Petra má dar. Vidí priestor nie taký aký je, ale aký krásny by mohol byť. Vidí ten pravý potenciál a jej kreatívna energia ju poháňa ho dosiahnuť. Jej štýl je minimalistický a nadčasový, funkčný a elegantný. Tento dar však nie je jedinou vecou, vďaka ktorej sa Petra stala vyhľadávanou interiérovou dizajnérkou.

Najskôr zdokonalila a vyznamenala svoj dar na Vysokej škole architektúry v Bratislave, kde skončila ako jedna z vynikajúcich žiakov. Ešte počas vysokej školy spoznala svoju kolegyňu Ivanu a spolu založili štúdio CID - Creative Interior Design v Bratislave. Neskôr sa osamostatnila a jej vášeň pre tvorbu bola silou, vďaka ktorej vytvorila vlastnú agentúru Archiness. Jej príjemná osobnosť a úprimný záujem o pochopenie jej klientov je to, čo mení prácu na blízke a trvalé vzťahy. Pracovať s Petrou znamená byť pripravený nechať sa uniesť jej štýlom, energiou a jej charakterom, vďaka ktorým posúva tvorivé hranice každého jedného projektu.

Nech sa páči, miesto pre Vašu správu: